Styret

Sameiets nettside: www.badebakken.com oppdateres løpende med nyheter.  Sjekk alltid nettsiden før du tar kontakt med styret.

  • Styret har epost: styret@badebakken.com
  • Styret har mobiltelefon; 4067 2273. Ring og legg igjen en beskjed
  • Styrets adresse: Styret v/Vaktmesterkontoret, Badebakken 16, 0467 Oslo – brevsprekken i døren til Vaktmesterkontoret i nr. 16.

Brev og eposter besvares kun når det er undertegnet med fullt navn og seksjonsnummer. Eposter sjekkes regelmessig flere ganger i hver uken og besvares vanligvis på ettermiddager og kvelder.

Styrearbeidet er frivillig og gjennomføres på ettermiddager og i helger.

Du kan ikke regne med å få svar på  styremobil eller epost i løpet av våre egen  arbeidstid.

Medlemmer av styret 2018-2019

Navn Epost Rolle
Amund Bergan amund.bergan@badebakken.com Leder
Berit Heier berit.heier@badebakken.com Nestleder
Vera Schwach vera.schwach@badebakken.com Styremedlem
Erlend Riiser erlend.riiser@badebakken.com Styremedlem
Steffen Steen Jakobsen steffen.steen.jakobsen@badebakken Styremedlem
Beate Norby beate.nordby@badebakken.com Varamedlem
Trond Werner Pettersen trond.w.pettersen@badebakken.com Varamedlem
Helga Ottesen helga.ottesen@badebakken.com Varamedlem

Oppdatert 12.10. 2018